Volnočasové aktivity

VOLNOČASOVÉ AKTIVITY

AKTIVNÍ ODPOČINEK V LÁZEŇSKÉM STYLU

Propojení přirozeného pohybu s lázeňským odpočinkem pomáhá posílit imunitu, zvýšit fyzickou i psychickou kondici a načerpat pozitivní energii.

 

Lázeňské lesy pěšky nebo na kole

Atraktivní poloha hotelového resortu Bristol Royal v překrásném prostředí anglického parku je umocněna bezprostřední blízkostí lázeňských lesů. Karlovarské lázeňské lesy začínají přímo u hotelu a nabízí nepřeberné množství turistických cílů a romantických výletních míst, dostupných po značených trasách nebo turistických stezkách různé délky a náročnosti (celkem cca 130 km). Na své si přijdou jak rekreační výletníci, tak nadšení turisté/ cyklisté.

  • Kola je možné si přivézt vlastní, případně si zapůjčit za poplatek na místě (je nutná rezervace předem).
  • V areálu je k dispozici nabíjecí stanice pro elektrokola.

 

Hotelový park

Hotelový park je vhodný nejen pro procházky nebo posezení na lavičce, ale také ideálním místem pro různé pohybové aktivity. Můžete si zahrát badminton, stolní tenis nebo si prostě jen udělat piknik. Hotel Vás vybaví nejen výborným jídlem a pitím, uloženým v piknikové koši, ale také piknikovou dekou. V parku se nachází také letní terasa hotelového Lobby baru s bohatou nabídkou nápojů a čerstvých moučníků.

 

Wellness + pohybové aktivity

Kromě pobytu v přírodě je klientům k dispozici bohatá nabídka lázeňských, rehabilitačních i relaxačních procedur a široké spektrum dalších pohybových aktivit, jako např. jóga, nordic walking, aqua gymnastika a další. Denně je otevřen bazén s whirpoolem, parní a finskou saunou, jeho součástí je také fitness.

 

INFORMACE
BRISTOL GROUP s.r.o.
Sadová 2023/19, Karlovy Vary, 360 01, Česká republika | IČO: 64833321 | DIČ: CZ64833321 | Reg.: Krajský soud v Plzni, dne 06.03.1996, sp. zn. C/7494
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Zásady ochrany osobních údajů | Obchodní podmínky
© 2024 BRISTOL GROUP. All rights reserved. | Created by BRISTOL GROUP IT